Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

Gazetarja merr vaksinën gjatë intervistës me Ramën, kryeministri i mban skaletën: Pa merak se nuk i lexoj pyetjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Nisida Tufa e ka marrë dozën e parë të vaksinës kineze gjatë intervistës me kryeministrin Rama në Berat.

Ajo u shpreh se ëhstë pro vaksinimit ndaj edhe kërkoi që ta marrë vaksinën “live”, ndërkohë që Rama e ka ndihmuar duke i mbajtur skaletën.

“Pa merka se nuk i lexoj pyetjet”, tha Rama duke qeshur, ndërkohë që moderatorja e emisionit “Kjo Javë” merrte vaksinën.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img