Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Gazetarja më e re në moshë i zë “pritë” ministres, Gjosha jep një mesazh pas intervistës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një gazetare e re, ndoshta më e reja në moshë në tregun mediatik ka intervistuar ministren e Integrimit Klajda Gjosha e cila thotë se nuk ka mundur ta refuzojë.

“Nuk mund t’i thoja jo gazetares më të re që kam njohur e cila më zuri prite teksa dilja nga aktiviteti i organizuar nga EU Info Center. Kënaqësi që u intervistova nga ty zonjush Eni dhe të uroj shumë suksese në këtë rrugë tënden. Shqipërine do ta integrojnë të rinjtë”, shkruan Gjosha.

Ndiqni video-intervistën!

 

Më shumë

spot_img