Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gazetarja lëshon “bombën”: Një dëshmitar ka treguar identitetin e vrasësit të Everest Cakajt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala ka thënë sonte në emisionin “Opinion” se një dëshmitar i ngjarjes së rëndë të Everest Cakajt në Elbasan, ka treguar identitetin e vrasësit.

Ajo shton se ky dëshmitar i cili për policinë dhe prokurorinë është shumë i rëndësishëm dhe nuk bëhet me dije identiteti i tij, ka thënë se autori ka qenë me trup të mbushur dhe jo i gjatë.

“Ka qëlluar dhe më pas është larguar pa shkëmbyer asnjë fjalë”, ka thënë dëshmitari.

Klodiana Lala: E shoqja punonte në një institiucion shtetëror. Autori është njohës i zonës pasi nuk është kapur nga një kamera në momentet e para të ndalimi, por vetëm në Bradashesh. Një person thotë, një dëshmitar, se në momentin që u godit, ka qëlluar një person i mbushur, jo shumë i gjatë dhe i shkathët. Ka qëlluar dhe më pas është larguar pa shkëmbyer asnjë fjalë. Ka dhënë identikitin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img