Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gazetarja i nxjerr të tjera “sekrete” Enkeleda Kapedanit: Organizonte shortin brenda në Gjykatë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nga temat më të diskutura sot në vend ka qenë kryetarja e Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani, pasi u publikuan disa video të saj që i kishte postuar në “Tik Tok”, ku shihej të sfilonte në ambientet e Gjykatës.

Ajo që bëri më shumë bujë dhe që shkaktoi revoltë te publiku ishin markat e shtrenjta me të cilat vishej ajo dhe që i reklamonte me krenari. Sigurisht kënga në sfond “jam mafia, rrethi im o mafia” shkaktoi zemërim të madh në opinionin publik.

Ndërkohë sot gazetarja Klodiana Lala në “Opinion” shkoi dhe më tej ku deklaroi se gjyqtarja Kapedani organizonte shortin në Gjykatën e Elbasanit.

Klodiana Lala: Fevzi unë di që zonja gjyqtare organizonte shortin në Gjykatën e Elbasanit.

Saimir Vishaj: Jo tani, le të mos i hedhim baltë.

Klodiana Lala: Po të lutem tani, i di unë këto

Saimir Vishaj: Le të mos i hedhim baltë tani…

Klodiana Lala: Kam informacione, madje ka pasur dhe dosje të forta në duar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img