Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gazetarja e pyet për akuzën e Llallës, Peza s’mban dot të qeshurën në studio: E kupto ça niveli…?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Alfred Peza është pyetur lidhur me akuzën e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, se për shpalljen e tij non-grata ka ndikuar një artikull i Pezës në Departamentin e Shtetit.

Por zyrtari socialist ka thënë se akuzën e Llallës po e merr si kompliment, dhe teksa e kanë zënë të qeshurat në studio, nuk ka kursyer as ironitë ndaj Llallës.

Gazetarja e ReportTv: Ka thënë që DASH ka marrë një shkrim tuajin dhe e ka shpallur non-grata

Alfred Peza: E kupto ça niveli? Dhe ky zotëria ka qenë prokuror i përgjithshëm i kësaj republike. Dhe thoni ju pastaj pse ishte e nevojshme reforma në drejtësi. Ishte një kompliment i madh për mua, dhe kur njeriu punon 30 vjet në media, e meriton një kompliment të tillë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img