Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Gazetarja e njohur shqiptare publikon foton emocionuese nga materniteti me kryeveprën e jetës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja e njohur shqiptare, Fiori Dardha publikon një foto emocionuese të disa viteve më parë, atëhere kur u bë nënë dhe solli në jetë Abelin. Sot, djali i Dardhës mbush 5 vjeç dhe gazetarja i dedikon fjalë vërtet prekëse.

“Kryevepra e jetes sime sot bën 5 vjeç!

Nuk do i harroj kurrë emocionet, lumturinë, frikën e krenarinë qe provova kur të pashë dhe kur të mora për herë të parë në krahë!

Të gjitha gjuhet e botës janë të varfra për të përshkruar atë që ndjej për ty!

Je bekim Abel!” shkruan gazetarja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img