Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Gazetarja e njohur infektohet me koronavirus, Rozana Radi si ‘kokrra e mollës’

spot_img

Lajme të ngjashëm

be440a767399d401387f293f1e4c1316

Gazetarja e njohur e emisionit “Boom”, Fiori Dardha është infektuar me koronavirus.

Lajmin e bën me dije vetë ajo përmes rrjeteve sociale. Ndërkohë Dardha rrëfen se deri në shërimin e saj nga virusi, në krah të Rozana Radit do të jetë Erion Korini.

Screenshot_3.jpg

Përderisa këngëtarja, tashmë moderatore Rozana Radi, do të vijojë të jetë në ekran, kjo do të thotë se gjendja e saj është mirë dhe nuk ka shfaqur simptoma ao probleme shëndetësore.

Më shumë

spot_img