Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
30 °
Die
28 °
Hën
30 °
Mar
32 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Gazetarja e njohur i nxjerr emrin dhe kërcënon “patronazhisten” e database të PS: Edhe në vrimë të miut të jesh, do të të gjej

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Klodiana Lala ka kërcënuar publikisht “patronazhisten” që sipas saj po e spiunon për preferencat politike.

Përmes një statusi në Facebook, gazetarja zbulon identitetin e vajzës, e cila ka hedhur të dhënat e saj për preferencat politike në database-n pretenduar që menazhohet nga Partia Socialiste.

albsig

Me anë të këtij postimi Lala paralajmëron vajzën në fjalë, Klaudia M., se do ta gjejë kudo që të jetë dhe se çështjen do të ndjekë në gjyq dhe e këcënon me të njëjt metodë duke i nxjerrë numrin e telefonit dhe emrin.

“Te gjeta shpirt, xhane, zemer…e sheh sa shpejt te shesin kur sherben. E vogel shume ti te spiunosh:) sta thane qe sta thane ke preferoj une politikisht. Sdo e marresh vesh kurre zemra:) meqe kishe nr tim dhe cdo gje tjeter ja dhe joti…”, shkruan Klodiana Lala.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img