Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Gazetarja e ‘Histori Shqiptare’ do të arratiset ndryshe

spot_img

Lajme të ngjashëm

aec8855da62ebd6ea53b640332f2d5da

Gazetarja Alma Cupi, të cilën jemi mësuar ta shohim në eksplorim të terreneve të panjohura, këtë hereë ka menduar të arratiset. Udhëtimi i saj nuk do të jetë nëpër male.

Newsbomb.al mëson se autorja e “Histori Shqiptare” me një anije do të niset nga Vlora për të realizuar një klip me kërcim tango. Si partner ka zgjedhur balerinin e talentuar Endri Nebin, të cilin e kemi parë te e “Diela Shqiptare” dhe që përgatit balerinët e rinj në studion e tij “Dance With Ilda&Endri”.

Po ç’e shtyu gazetaren të mësoje tangon? Kontaktuar nga Newsbomb.al ajo thotë se është mënyra më e mirë për të larguar stresin dhe ngarkesën e punës ne terren. Alma Cupi edhe pse njihet si gazetare, shkollimi i saj është aktrimi.

30831445_10215710590908057_1950496628_n.jpg

30784857_10215710591068061_1110036313_n.jpg

 30874457_10215710587547973_749653412_n.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img