Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gazetari zbërthen VIDEON e frikshme të atentatit në Vlorë: Pasagjeri që iku me vrap donte të qëllonte, por kishte frikë nga…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i kronikës, Artan Hoxha ka komentuar videon e frikshme që u publikua sot në media, të atentatit mafioz ndaj vlonjatit Bledar Birçaj.

Ai tha se vrasësit ishin profesionist në dukje, pasi kanë pasur shënjestër vetëm shoferin, pra Bledarin, ndërsa nëse do të donin të vrisnin pasagjerin do e kishin bërë.

Pasagjeri del nga makina dhe tenton të nxjerrë pistoletën për të qëlluar, por kur sheh se makina e vrasësve i kalon nga pas, trembet dhe ikën me vrap.

Artan Hoxha: Personi tjetër nga pas ka hapur derën, ka marsup ku ka pistoletën, pozicionohet në fillim, makina rrotullohet shikoni çfarë bën. Personi që ishte pasagjer tentoi të nxirrte pistoletën dhe të qëllonte, por kur pa që makina u rrotullua pas tij iku nga frika se mos binte pre e një atentati pasi ata ishin me automatikë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img