Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Gazetari tregon për herë të parë skandalin seksual të ministrit: E kapën në zyrë me një vajzë, Fatos Nano gjykoi se…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Mitro Çela ka treguar për herë të parë një ngjarje që ka ndodhur në zyrën e një ish-ministri në qeverinë e Fatos Nanos.

AI thotë se ish-ministrin e kapën në zyrë në orarin e punës duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë, teksa çështja u raportua edhe te kryeministri Fatos Nano.

albsig

Por Nano gjykoi se nuk duhej cënuar jeta private e askujt, pasi socialistët janë modernë, ndaj edhe ky skandal nuk u bë publik asnjëherë.

Postimi i plotë:

Film erotik amerikan, nga ata që ta bëjne mishin koqe – koqe, pa marrë parasysh moshën time 74-veçare. Ja një frazë nga filmi:

Ne, amerikanët, flemë në darkë dyshe dhe zgjohemi në mëngjes treshe.

Nuk është ndonjë surprizë. Gojët e liga thonë, se demek, zakone të tilla moderne dhe amerikane, kanë

hyrë edhe në Tiranë. Unë, nuk besoj të ndodhi kjo “seveda” nën qeverinë Rama.

Ndryshe ishin socialistët në pushtet, në epokën e Nanos.

Më solli.

Më modernë në jetë.Më liberalë.

Nuk më beson, mo i larti këndonjës?

Harrove zotrote, seksgein me ministrin…Nuk po e përmënd emrin. Po imitoj Gaz Bardhin: për një vilë, bëri lëmsh katër deputetë demokratë!

I nderumi ministër, brenda orarit të punës ushtronte edhe zanatin sipas diplomës: dhjatrua. ( Doktor)

Një ditë, fare pa takt, hap derën e zyrës zv. i ministrit.

Mbi tavolinë.

Dy shalë poshtë një fustani të hapur.

Një palë tanga si tre copa spango të përdredhura…

Koburja e ministrit…kobure… e mbushur nga shejtani…

Për të keqin fat, zv. na qëlloi namusqar.

Yrysht përpara!

Trokiti në derën e kryeministrit Nano…

Sovrani nuk mori vesh gjë, sepse kryeministri gjykojë:

Nuk cënojmë jetën private, na socialitët edhe modernë edhe pushtetarë! Do e çojmë apo jo Shqipërinë në Evropë?! I këndoni apo nuk I këndoni ligjet e Strasburgut për privatësinë?!

Kaq i tha Nano zv. të ministrit…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img