Gazetari “thumbon” Gjokën: Çfarë pakti ka mes Kukësit dhe Tiranës për Kampionatin apo Kupën? Nxehet trajneri

Publikuar tek: sport, më 19:31 11-02-2017 Gazetari “thumbon” Gjokën: Çfarë pakti ka mes Kukësit dhe Tiranës për Kampionatin apo Kupën? Nxehet trajneri

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, ka folur për mikrofonin e ‘Supersport’ pasi skuadra e tij fitoi 2-1 përballë Tiranës.

“Sot isha në tension gjatë gjithë ndeshjes dhe në përfundim akoma se besoj dot që shpërdoruam gjithë ato raste. Kjo ishte shumë e vështirë për ne. Problemi është që ne duhet ti vlersojmë ndeshjet mos i lemë gjërat që të bëhemi agresivë pasi kemi shënuar. E kërkuam me forcë të ndryshonim gjithçka dhe ja dolëm”, u shpreh Gjoka.

Por gazetari Jetmir Halilaj e ka kaluar cakun duke e pyetur trajnerin nëse ata kanë një pakt me Tiranën për Kampionatin ose Kupën. Kjo gjë e ka acaruar së tepërmi teknikun i cili u përgjigj se:

“Nuk më pëlqen të bëj repilkë dhe më vjen keq që mendon kështu dhe mendoj që kjo nuuk është e vërtetë por ky është menimi jot dhe nuk i përgjigjem pyetjeve që janë jashtë normales”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk ndalet Majlinda Kelmendi, fiton medaljen e artë në Paris
Korabi kunder gjykimit, futbollisti i dibraneve shan me gishtin e mesit »
Article Logic
Execution time: 0.012831926345825
array(1) { ["section"]=> string(110) "gazetari-thumbon-gjoken-cfare-pakti-ka-mes-kukesit-dhe-tiranes-per-kampionatin-apo-kupen-nxehet-trajneri-68451" }