Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Gazetari shqiptar në Londër kërkon “ndihmë” për patronazhisten: Thotë që s’jam emigrant, kjo ose nuk shikon lajme ose është pa tru

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari shqiptar në Londër, Arben Manaj, kërkon “ndihmë” për të gjetur pastronazhisten e tij, e cila në databazën e të dhënave ka shkruajtur që ai nuk është emigrant. Për këtë, gazetari bën dhe pak ironi.

“Sipas saj, madje, nuk jam as emigrant!!!! Qe mund te nenkuptoj se jetoj ne Shqiperi! Ose kjo nuk sheh lajme ose eshte emer fallco per te mos thene se eshte e pa tru! Tani edhe mund te kete te drejte ketu se une kam ardh ne Angli i punesuar nga BBC dhe Forin Ofisi dhe nuk jam emigrant ne kuptimin e pare te konceptit pasi kam ardh me vize britanike ne Londer”, ironizon Manaj.

Shënimi i gazetarit Arben Manaj:

Ndihmeeee!

A ma gjen dot njeri kush eshte Aserta Dervishi , patronazhistja ime se nuk e kam haberin se cila eshte dhe e ditka se jam i pasigurt per PS dhe jam simpatizant i PD! Sipas saj, madje, nuk jam as emigrant!!!! Qe mund te nenkuptoj se jetoj ne Shqiperi! Ose kjo nuk sheh lajme ose eshte emer fallco per te mos thene se eshte e pa tru!

Tani edhe mund te kete te drejte ketu se une kam ardh ne Angli i punesuar nga BBC dhe Forin Ofisi dhe nuk jam emigrant ne kuptimin e pare te konceptit pasi kam ardh me vize britanike ne Londer!

Por aman jam shume kurioz ta njoh cila eshte per te mesuar se si ka hyre ne mendjen time! Une jam shume publik ne pikepamjet e mia dhe s’ka qene nevoja per te me vene Patronazhist/e!!!!

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img