Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Gazetari s’përmbahet ndaj Muç Nanos: Qenie e pështirë, provincial pa leje në Tiranë që ka brenga nga femrat… (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

fda5f17378b6cd6d3def171375cff852

Gazetari Bledi Mane nuk e ka përmbajtur veten teksa ka komentuar “Provokacijan” e Mustafa Nanos, ku ky i fundit kritikoi për veshjet provokuese moderatoret Bora Zemani dhe Ilda Bejleri.

“Provincial pa leje”, “qenie e pështirë”, kanë qenë disa nga ofendimet që Mane ka thënë për Nanon, duke supozuar se “ka brenga nga femra që nuk i ka arritur në jetë”.

Video:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img