Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gazetari që ‘fundosi’ Tiren jep ALARMIN: Ka më shumë. Disponoj raste të tjera të ngjashme, po pres miratimin e familjarëve të tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

630d369b9010668287c4a215ef71aa79

Moderatori dhe gazetari investigativ Saimir Kodra ka thënë se disponon raste të tjera të ngjashme me atë të Tire Alldervishit.

Duke folur në emisionin “Opinion” Kodra tha se ai ka shumë raste të tjera dhe vetëm po pret miratimin e familjarëve të disa të ndjerëve, të cilët janë përballur me korrupsion në spitalet tona Covid.

Kodra: Kam raste të tjera dhe po pres miratimin e familjarëve që t’i nxjerr. Janë të konfirmuara janë mesazhe të pacientëve që kanë humbur jetën dhe të familjarëve të të ndjerëve. Prandaj thashë që ka raste të tjera përveç Tires, se nuk flisja kot. Dhe Tirja na doli jo sanitare, por menaxhere e paparë. Dhe vetëm telefoni i Tires është “çmontuar”, imagjinoni të hapen telefona të tjera. Dua të falenderoj prokurorin e çështjes, por dua t’i them që nëse hapen kamerat e lokaleve pranë dhe rreth spitaleve, do jetë lemeri. Nga uljet në kafe, bisedat që janë bërë për të marrë rryshfet e të gjitha. Një grua më tha që ka dhënë 50 euro vetëm që t’i rruanin të afërmin pasi vdiq.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img