Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Gazetari publikon fotot: Qytetari që i thoshte sot Berishës “Nder i Kombit”, protestone disa kohë më parë për vrasjen e Konstantino Kacifas në Bularat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Berisha ka mbajtur ditën e sotme “Foltoren” në qytetin e Vlorës, ku u prit nga qindra qytetarë.

Ashtu si në çdo foltore tjetër, fjalën e morën edhe qytetarët, të cilët nuk i kursyen lëvdatat për liderin historik të demokratëve.

Gazetari Mero Baze ka publikuar fotot e një prej qytetarëve që folën ditën e sotme, ku shihet se ai është një nga personat që protestuan për vrasjen e ekstremistit grek në Bularat, Konstantinos Kacifas.

“Mendova ku i gjen gjithë këta patriotë Doktori në takime. Tani e kuptova ku e ka suksesin. Merr dhe patriotë grekë në takime. Ai burri që i thosbte je nder i kombit është ky që çjerr faqet në Bularat”, shkruan gazetari.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img