Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Gazetari po raportonte ‘live’, pas tij ndodh aksidenti i frikshëm, dy motorë përplasen me njëri-tjetrit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

76ffab0c8bbf4eec5809bc828047fbc1

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në momentin kur një gazetar po raportonte live.

Teksa gazetari ishte duke raportuar live, pikërisht mbrapa tij ndodh një aksident që është transmetuar live.

D motoçikleta janë aksidetuar me njëri tjetrin. Akisdenti është shkaktuar pasi njëri nga ata i ka prerë rrugën tjetrit.

Nuk ka informacione për gjendjen e të aksidentuarve dhe vendndodhjen, por siç shihet në pamjet e publikuara nga LiveLeak, personat që u aksidentuan janë ngritur në këmbë.

Më shumë

spot_img
spot_img