Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Gazetari ‘plas’ bombën: Më kanë ndryshuar votat për ‘Topin e Artë’

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Lasana Liburd pretendon se votat e tij janë ndryshuar, dhe ato që janë publikuar nga ‘France Football’ nuk qëndrojnë, për çmimin ‘Topin e Artë’. Për këtë çmim kanë votuar plot 180 gazetarë nga e gjithë bota.

Siç të gjithë e dinë Luca Modriç, ishte fituesi i këtij çmimi prestigjoz , pasi kishte fituar Championsin dhe ishte finalist në Kupën e Botës.

Ndërkohë, France Football në votat e publikuara tregon se gazetari në fjalë ka votuar për Antoine Griezmann si të parin, për të vazhduar me Salah, Ronaldo, Modric dhe Messi.

Por gazetari në reagimin e tij pretendon se ky votim duhet të anulohet, pasi sipas tij Messi duhet të jetë para Modric, Ronaldo, Salah dhe Griezmann.

 

Më shumë

spot_img