Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Gazetari nuk kontrollon dot veten, shkon e puth Olsi Bylykun në mes të emisionit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Olsi Bylyku ka qenë i ftuari i rradhës në emisionin “Ora Verore” ku ka rrëfyer disa nga projektet e tij të rradhës. Olsi zbuloi se projekti i tij i cili do të dalë së shpejti në treg do të jetë kënga më e bukur që ai bërë.

Përpos bisedave “serioze” ku është Olsi sigurisht që nuk do të mungojnë as batutat dhe të qeshurat.

Në fillim të intervistës, Olsi komplimenton gazetarin Ronaldo Sharka dhe ky i fundit nuk e kontrollon dot veten dhe shkon e puth.

Mes të qeshurash Olsi e kalon këtë situatë dhe vazhdon intervistën sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img