Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gazetari ‘ngre në qiell’ Ilir Metën: Ka mbaruar me të gjitha 10-a, ka marrë edhe medalje ari...

Shkruar nga Newsbomb
Fahri Balliu

Akuzave të analistit Frrok Çupi për ilir Metën, që e quajti presidentitn të “pakulturuar”, i është përgjigjur gazetari Fahri Balliu.

Ai tha në emisionin “Open” se Meta ka qenë një nxënës ekselence dhe ka mbaruar me të gjitha rezultatet 10-ta, ndërsa shtoi se ka marrë edhe medalje ari.

“Presidenti ka qenë një ekselence me të gjitha 10-ta,  ka marrë medalje ari .Të shkojmë tek ajo që në tetë vjet kemi këtë kryeministër që e ka ngritur korrupsionin në një super sistem”, u shpreh gazetari.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese