Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gazetari ngre alarmin: 200 fëmijë shqiptarë kanë humbur në Angli, ja si i gënjejnë

Shkruar nga Newsbomb
Gazetari ngre alarmin: 200 fëmijë shqiptarë kanë humbur

Gazetari Kujtim Vani, ka treguar se mbi 200 fëmijë shqiptarë rezultojnë të humbur në Britaninë e Madhe.

Sipas tij janë fëmijë nën moshën 18 vjeçare , të cilët janë zhdukur nga ambientet ku ishin strehuar.

Zhdukjet e fëmijëve janë bërë problem nga organizata bamirësie.

Vani ka thënë se fëmijët dhe adoleshentët gënjehen nga rrjetet sociale, dhe ndërmarrin veprime të tilla për të ikur, e për të mos u shkolluar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese