Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

Gazetari ngre alarmin: 200 fëmijë shqiptarë kanë humbur në Angli, ja si i gënjejnë

Lajme të ngjashëm

Gazetari Kujtim Vani, ka treguar se mbi 200 fëmijë shqiptarë rezultojnë të humbur në Britaninë e Madhe.

Sipas tij janë fëmijë nën moshën 18 vjeçare , të cilët janë zhdukur nga ambientet ku ishin strehuar.

Zhdukjet e fëmijëve janë bërë problem nga organizata bamirësie.

Vani ka thënë se fëmijët dhe adoleshentët gënjehen nga rrjetet sociale, dhe ndërmarrin veprime të tilla për të ikur, e për të mos u shkolluar.

Më shumë