Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Gazetari Muhamed Veliu bëhet baba për herë të parë, dedikimi emocionues: Dhurata më e bukur nga Zoti në 43 vite jetë!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i njohur Muhamed Veliu është bërë baba për herë të parë.

Djali i gazetarit të njohur ka ardhur në jetë në muajin mars, ndërsa vetë Veliu nuk e fsheh emocionin dhe lumturinë e madhe.

Ai, përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se djali, të cilin e ka quajtur Britt, është dhurata më e bukur nga Zoti në 43 vite jetë.

“Britt dhurata më e bukur nga Zoti për mua sot në këto 43 vite jetë. Britt&Fla. dashuri e pafund”, shkruan gazetari.

sdrgergwe4gg

Më shumë

spot_img
spot_img