Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gazetari merr në mbrojtje deputetin Ndocaj: Midis këtyre gjarpërinjve dhe kaubojsit, unë zgjedh kaubojsin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

479fe68f42ab9d5fbb36477dbb34da1f

Deputeti ‘’kaubojs’’ Eduart Ndocaj çdo ditë e më shumë fiton terren në Shqipëri. Ai për çdo ditë fiton nga një betejë të vogël dhe rrëmben zemrën e një shqiptari më shumë.

Sot në mbrojtje të tij ka dalë gazetari Blendi Salaj. Dhe ja çfarë shkruan ai:

“Aq kohë sa Ndocaj është një biznesmen i ndershëm dhe i suksesshëm në Itali, ku nuk ka asnjë problem me ligjin, mua më duket se kritikat e shumta ndaj tij nga llafollogët e Facebooku-t janë plot me racizëm (se është malësor) dhe xhelozi. Ndocaj mund të mos jetë modeli i deputetit të përsosur – për këtë jam dakord – por ka në parlament deputetë kusarë, të korruptuar deri te dhëmballët që 25 vjet kanë vjedhur e janë bërë milionerë duke mbajtur poste publike. Unë midis këtyre gjarpërinjve dhe kaubojsit, zgjedh kaubojsin”

LEXO EDHE:KUR ”KAUBOJSI” IMPONOHET, ”NJEREZIT E RENDESISHEM” FOTO ME TE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img