Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Gazetari Kasmi: Goditja me shkop hekuri nga policia më çau kafkën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeredaktori i gazetës Rilindja Demokratike, Bledi Kasmi, deklaron se goditja me shkop gome nga policia gjatë protestës së PD-së i shkaktoi çarjen e kafkës.

Duke kundërshtuar versionin e Policisë që tha se shkopi i gomës nuk shkakton çarje koke, Kasmi tha se nuk i është çarë koka, por kafka.

“Goditja ishte e rëndë, çarja ishte e thellë dhe hemoragjia e madhe. Më vendosën 10 qepje”, u shpreh Kasmi në emisionin “Opinion”.

Bledi Kasmi paralajmëroi se do të ndjekë rrugën legale të çështjes.

Më shumë


spot_img

spot_img