Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Gazetari ironizon debatin në emision dhe thumbon panelistët: O kokëtrashër, njerëzit po vdesin, ju bëni politikë!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1dabddea935cba491a905a6281032040

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img