Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Gazetari i nxjerr VIDEON Ilir Metës: Në krye të shtabit elektoral të rruga ‘Fortuzi’, mbron Kushtetutën me raki e birra

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Mero Baze publikon një video të presidentit Ilir Meta, teksa ky i fundit ndodhet në lokal me disa persona të tjerë dhe festojnë së bashku.

Baze shkruan se lokali ku ndodhet Meta është te Rruga “Fortuzi” në Tiranë, ndërsa kreu i shtetit shfaqet me gotë vere në dorë, i rrethuar nga disa persona, të cilët po ashtu e shoqërojnë në tavolinë, me verë e birra.

“Presidenti në krye të shtabit elektoral tek Rruga “Fortuzi” duke mbrojtur kushtetutën në një tavolinë me verë birra e raki. Faleminderit djema që na e kthyet në normalitet”, shkruan gazetari Mero Baze dhe ndan videon e mëposhtme.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img