Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

“Gazetari dhe miza”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ata që e duan humorin dhe nëpërmjet tij venë në lojë edhe personazhe të njohur, do vdisnin ta shikonin këtë.

Gazetari i A1 Report Artur Nura, shqetësohet nga një mizë dhe që nga ai moment emisioni i ikën…për miza.

 (Për ta parë këtë video, klikoni opsionin :”watch on youtube”)

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img