Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Gazetari BEFASON me deklaratën: Pasi u vra Everest Caka në Elbasan, rreth makinës u mblodhën të rinj që raportonin te shefat e tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i njohur Ferdinand Dervishi ka befasuar me deklaratën që ka bërë sonte në “Open”, lidhur me ngjarjen e djeshme në Elbasan, ku mbeti i vrarë 41-vjeçari Everest Caka dhe e plagosur bashkëshortja e tij Silvana Caka.

Dervishi tha se kur u vra Caka, rreth makinës u mblodhën disa të rinj dhe sicili për hesap të vet raportonte te shefi i tij se çfarë ndodhi dhe si ndodhi.

Kjo është diçka shqetësuese përsa kohë të rinjtë rekrutohen nga kriminelët dhe punojnë për ta në rrugë të zeza.

Ferdinand Dervishi: Mua më njoftuan, se kur ndodhi vrasja në Elbasan, me viktimë Everest Cakën, aty te vendngjarja te makina u mblodhën shumë njerëz. Dhe ky person më tha mua se shumica e këtyre njerëzve ishin djem të rinj që flisnin në telefon. Ata raportonin tek shefat e tyre se çfarë kishte ndodhur, si ishte vrarë, a kishte vdekur apo jo. Pra këta të rinj raportonin te shefat e tyre për vrasjen dhe ai u habit. Shumë interesante kjo situatë në Elbasan, të rinjtë agjentë të bandave, të punësuar nga vetë bandat.

Më shumë

spot_img
spot_img