Gazetari Artan Hoxha publikon foto me djalin dhe ironizon nga Palermo për mafien në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:52 23-03-2017 Gazetari Artan Hoxha publikon foto me djalin dhe ironizon nga Palermo për mafien në Tiranë

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka fluturuar drejt Palermos së bashku me djalin e tij për ndeshjen e nesërme mes Italisë dhe Shqipërisë.

Teksa ka postuar disa foto nga një prej qyteteve më famëkeqe të mafies siçiliane, Hoxha ironizon duke thënë se “Palermon tonë e kemi në Tiranë”.

“E mbani mend filmin "100 ditë në Palermo"....

Me djalin tim Gerin, duke shëtitur rrugëve të Palermos, nga Aeroporti Ndërkombëtar Falkone & Borselino, në përmendoren e ekzekutimit të skuadrës antimafia të Xhovani Falkones, në Kapaci, e deri në përkujtimoren e gjeneralit Della Kieza....

nuk na premton koha të qëndrojmë aq gjatë....

Se kemi Palermon tonë në Tiranë...”, shkruan gazetari Hoxha.

sdqw34ydfghj.jpg

sdfw334rwtyjuju.jpg

ert3e45eyww.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO-MESAZHI i fortë i Saimir Tahirit bazuar në histori të vërtetë, i vendosur për ta çuar deri në fund nismën
Aksident në hyrje të autostradës Tiranë-Elbasan, përplasen keq dy makina »
Article Logic
Execution time: 0.012789011001587
array(1) { ["section"]=> string(96) "gazetari-artan-hoxha-publikon-foto-me-djalin-dhe-ironizon-nga-palermo-per-mafien-ne-tirane-72939" }