Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Gazetarët e quajnë Vojo Kushin ‘atentator’, Ilir Meta nxehet dhe bërtet: PATRIOT, I JASHTËZAKONSHËM…

spot_img

Lajme të ngjashëm

4a08414b3fb586f417ef64b86c269dab

Më shumë

spot_img