Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Gazetarët pyesin Bora Muzhaqin për abuzimin e fëmijëve, ministrja: S’kam kohë…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi është pyetur nga gazetarët në lidhje me ngjarjen abuzimin e fëmijëve.

E teksa gazetarët e pyetën ministren për Rinën dhe fëmijët për abuzimet, Muzhaqi ka thënë se nuk ka kohë të flasë.

Gazetarja: Donim t’ju bënim disa pyetje mbi abuzimet

Bora Muzhaqi: Jam shumë vonë më duhet të lëviz

Gazetarja: Mund të përgjigjeni se dy minuta ju marrim. Kjo është përgjigjia juaj? Drejtoni një institucion…

Bora Muzhaqi: Institucioni im nëse do të kishit lexuar VKM-në që tregon përgjegjësitë e mia, do e kishit kuptuar përgjigjen time.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img