Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Gazeta britanike: Me 30 paund fluturon drejt Tiranës plot bare e restorante të veçanta

spot_img

Lajme të ngjashëm

d7fabd02fd4b9a434af05b9c08760bf0

Easy Jet, një prej kompanive më të mëdha ajrore “low-cost” në Britaninë e Madhe nis në 1 maj të 2020-ës fluturimet drejt Shqipërisë.

Përmes një linje të shtunë, të mërkurë dhe të premte, udhëtimet vetëm vajtje nisin nga 30 paund, bën me dije gazeta britanike standard.co.uk.

“Pasi të arrini, zbuloni baret dhe restorantet e shumta karizmatike të Tiranës si dhe rrugët e mbushura me pallate shumëngjyrëshe”, shkruan gazeta britanike.

Më shumë

spot_img