Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Gaz Paja tregon anën e panjohur, ndihmon bashkëshorten  me punët e shtëpisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

7b0978edfc42113587442ab217a49c85

Aktori i njohur, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira janë një ndër çiftet më të pëlqyer të showbiz.

Ata prej disa muajsh janë bërë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzura me emrin Dard.

Çifti është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto të ndryshme, veçanërisht në këtë periudhë izolimi në shtëpi.

Së fundmi, Gazi ka postuar një foto ku tregon se e ndihmon Irën me punët e shtëpisë duke larë enët.

“Sa bukur pamja kur laj enët”, shkruan aktori krah pamjes ku shihet dritarja e shtëpisë.

Më herët, ai ka treguar se zgjohet përditë me dëshirën për t’u marrë me lulet ndërsa Irës i pëlqen shumë gatimi.

Screenshot_12.png

gazmendt-paja.jpg

Më shumë

spot_img