Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

‘Gatime tradicionale, matematika 3’, Plasin MEME-t në rrjete sociale për librin e Lulzim Bashës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mesa duket çdo gjë që bën Lulzim Basha i kthehet në “boomerang”. Sa herë përpiqet të bëjë diçka që pritet të ketë ndikim pozitiv në imazhin e tij, është grupi i rrjeteve sociale që e ironizojnë pa e kursyer.

Së fundmi ai ka publikuar librin e parë me titull “Misioni im”, ku tregon shumë histori dhe ngjarje nga e kaluara e tij politike, por jo vetëm.

Ndërkohë në rrjet kanë vërshuar MEME-t me kopertinën e librit, me ide nga më të ndryshmet, por edhe të ndikuara nga gafat që ka bërë kreu demokrat në daljet e tij publike.  

Më shumë

spot_img
spot_img