Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Gati për sezonin e fundit, ja kur publikohen episodet e serialit “La Casa de papel”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas një pritje disa mujore nesër publikohet sezoni i ri i “La Casa de papel”.

“La casa de papel” vjen me sezonin e 5-të, të pjesës së dytë, që publikohet nesër 3 dhjetor dhe që ndjekësit po e presin me padurim.

Për gjithë fansat, ky do të jetë fundi i një eksperiencë të gjatë të këtij seriali, i cili që me nisjen e e sezonit të parë theu rekorde të shikueshmërisë.

Kujtojmë që pesë episodet e para të sezonit të 5-të u publikuan me 3 shtator të këtij viti, dhe më 3 dhjetor do të publikohen 5 episodet e fundit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img