Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Gati për 400 fëmijë, Rama publikon pamje nga shkolla e kopshti “Fiqiri Kurti”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi  Rama e ka nisur ditëm me pamje nga shkolla 9-vjeçare “Fiqiri Kurti”.

Rama poston një video në rrjetet sociale ku shihet shkolla e rindërtuar dhe shkruan se ambienti është gati të presë 400 fëmijë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me hapësirat plot dritë e ngjyra të pas shkatërrimit nga tërmeti, shkolla e kopshti “Fiqiri Kurti”, një tjetër realitet i ri për 400 fëmijë, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img