Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Garon me PS në Tiranë, Alqi Bllako uron Pashkën: Në familjen e bukur mirditore të inxhinierit Gjon Kaza

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për deputet për Partinë Socialiste, Alqi Bllako këtë të dielë e ka kaluar pranë shtëpisë së inxhinierit, Gjon Kazo.

Bllako përmes një postimi në Facebook uron të gjithë besimtarët për kremtimin e Pashkëve  duke shpresuar se ditë më të mira kanë për të ardhur për të gjithë.

“Me shëndet Pashkën, nga zona e ish-uzinës,  në familjen e bukur mirditore të inxhinierit Gjon Kaza .

Gëzuar me besimin e shpresën për ditë më të mira”- shkruan ai.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit