Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

‘Garë’ në kohë COVIDI, ja kush është UNIVERSITETI më i mirë në Shqipëri (RENDITJA dhe NOTA për SECILIN)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Garë në kohë coronavirusi.

albsig

Qendresa Qytetare ka publikuar një tabele me renditjen e universiteteve shtetërore sipas notave në kushtet e izolimit për shkak të pandemisë covid 19.

Shembullori mesa duket rezulton Universiteti Bujqësor i Tiranës me notën 6 dhe pas tij renditen Universiteti i Durrësit dhe ai i Korçës.

Ngelës në këtë listim, është Universiteti i Elbasanit.

93803302_1368660473322936_5168767285585772544_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img