Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Gara për presidentin e ri të FSHF, përfundon raundi i parë, ja kush kryeson votat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Përfundon votimi për Presidentin e FSHF, kryeson Armand Duka por do ketë balotazh Armand Duka, presidenti aktual i FSHF, kryeson në vota në raundin e parë të votimeve në zgjedhjen e presidentit të ri të FSHF-së, në garën me Bashkim Finon, kandidatin që hyn për herë të parë në votim për postin e presidentit.

Në votimin që u mbyll pak më parë, 39 vota ishin për Dukën, 24 vota për Finon, dhe 4 të pavlefshme. Do të duhet të ketë një raund të dytë votimi mes Dukës dhe Finos.

Më shumë


spot_img

spot_img