Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gara në PD, Komisioni Zgjedhor miraton renditjen e kandidatëve në fletë votimi, i pari nuk është Lulzim Basha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni Zgjedhor në PD, ka zhvilluar sot mbledhjene e radhës me përfaqësuesit e kandidatëve për kryetar partie.

Sot Komisioni Zgjedhor ka miratuar dhe renditjen e kandidatëve në fletën e votimit.

I pari do të jetë Fatbardh Kadilli, e dyta Edit Harxhi, Agron Shehaj dhe i fundit Lulzim Basha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img