Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

GAFA e ish-futbollistit, uron shokun për ditëlindje me VIDEO-n e gruas së tij topless

Lajme të ngjashëm

Ish-futbollisti gjerman Andreas Brehme bëri bujë në Gjermani pasi u përfshi në një situatë të pazakontë.

Futbollisti që fitoi Kupën e Botës në Gjermaninë Perëndimore në vitin 1990 me penalltinë e tij në finale kundër Argjentinës së Maradonës, tashmë 62 vjeç ka marrë vëmendjen e publikut.

Duke dashur që të urojë  një mik për ditëlindje  në rrjetet sociale dhe në vend të videos së urimit, ai i ka dërguar gabimisht një video të gruas së tij gjysmë të zhveshur. Videoja u bë shumë shpëjt virale, para se të fshihej.

“E morëm vesh vetëm kur telefonuan disa miq. Nuk e kam idenë si ndodhi kjo tani. Dikush duhet ta ketë postuar. Tani e gjithë bota e di se çfarë gruaje të mrekullueshme kam! Nuk duhej të ndodhte, por mund të qesh me veten”, u shpreh Breme për medien gjermane Bild.

Më shumë