Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Enj
13 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
18 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Gafa e gazetarit “shkarkon” Gramoz Ruçin, vë në krye të Kuvendit Edi Palokën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme në emisionin “kjo javë” në news 24, i ftuar do të jetë Edi Paloka nënkryetar i Partisë Demokratike dhe nënkryetar i Parlamentit.

Në promon e lancuar ditën e sotme, gazetari ka bërë një lapsus duke ngatërruar pozicionin që mban e Paloka në Parlament, pasi në vend që të thoshte nënkryetar i Kuvendit, ka thënë kryetar.

Më poshtë video e promos së emisionit:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img