Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Gabimi i hidhur i Ema Andreas

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja Ema Andrea, njihet për lirshmërinë  dhe mënyrën e saj të shpenguar të t’u shfaqurit.

Këtë herë, aktorja ka zgjedhur  një cigare për të pozuar përpara aparatit fotografik.

Ema nuk ka nguruar ta shpërndajë foton me miqtë e saj të cilët përpos komplimenteve, I kanë tërhequr vëmendjen aktores për dëmet që sjell pirja e duhanit.

“Cigarja bën keq e di…..por unë jetoj me këtë gabim dhe për momentin nuk jam pishman! Faleminderit për keshillat!”- iu përgjigj aktorja komenteve të miqve të saj.

Ç’gabim i hidhur!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img