Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Fyen dhe godet efektivin e policisë, arrestohet 37 vjeçari (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 37 vjeçar ka rënë në pranga pasi ka fyer dhe ka goditur një punonjës policie.

Ngjarja ka ndodhur në Gramsh.

I arrestuari është Ardian Elezi, 37 vjeç, i cili ka fyer dhe ka goditur efektivin me inicialet D.T., 54 vjeç në krye të detyrës.

37 vjeçari tashmë do të përballet me akuzën e kundërshtimit të forcave të policisë.

Më shumë

spot_img