Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Futi kokën te porta për të përgjuar fqinjët, 54-vjeçares i ndodh e papritura (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

95415481614ad454bddb6a6838e2911c

Shumë prej nesh kanë në lagjet e tyre një person i cili është shumë kureshtar dhe ‘fut hundët’ ngado.

E tillë ishte edhe një 54-vjeçare e quajtur Risalda në Kolumbi, e cila ishte aq kurioze të dëgjonte çfarë flisnin fqinjët saqë futi kokën brenda hekurave të derës. Por kur u përpoq që të dilte pa se kishtë ngecur.

Kalimtarët e fotografuan direkt dhe u deshën rreth 5 orë që autoritet vendase ta nxirrnin gruan nga hekurat.

Fotografia e saj e hedhur në internet u bë virale. Duket se kureshtarët nuk gjenden vetëm në Shqipëri.

61198143_762510904142651_7929503775906070528_n.png

60962339_581349212275056_7391708879001747456_n.png

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img