Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Futet për tu larë në rezervuar, mbytet iraniani në Durrës, nuk gjendet trupi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shtetas iranian ka humbur jetën në Durrës një ditë më parë, pasi është futur për tu lare në rezervuarin e fshatit Rrotull dhe nuk ka dale me i gjalle prej andej.

Sipas njoftimit të policisë mëë datë 19.06.2018, në rezervuarin e fshatit Rrotull është futur për t’u larë dhe është mbytur shtetasi Iranian M.Sh. 47 vjeç, banues në Manëz.

Deri në mbrëmjen e djeshme kanë vijuar kontrollet për gjetjen e tij nga ana e Polumbarëve të Portit dhe Forcat Renea.

Sot që në orët e para të mëngjesit kanë vijuar përsëri kontrollet dhe po punohet për gjetjen e trupit. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img