Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Futet në pishinë për të shpëtuar vajzën e Ardit Gjebreas, por zbuloni çfarë i ndodh Olsi Bylykut (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

fee13021bef4e3c02e468e28d9c3c74f scaled

Pak orë më parë, producenti Ardit Gjebrea ka publikuar në Instagram një video nga pushimet në Sarandë.

Në video shfaqet vajza e Arditit, Anna në pishinë, ndërsa aktori Olsi Bylyku hidhet për t’a shpëtuar.

Por në kuadër të humorit, situata ndryshon dhe është Anna, ajo që ‘shpëton’ Olsin. 

Kjo lojë ka shkaktuar shumë të qeshura tek të gjithë dhe nuk kanë munguar komentet e ndryshme.

Kujtojmë që Arditi këto pushime ka zgjedhur t’i kalojë me stafin e emisionit e ‘E diela shqiptare’, ku e pranishme ka qenë përveç vajzës dhe bashkëshortja, Anila.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img