Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Futbollisti shqiptar uron për ditëlindje partneren e tij seksi: Dashuri…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vetëm pak kohë më parë futbollisti kosovar, Lirim Kastrati bëri publike lidhjen e tij me kroaten, Angela Simak. Menjëherë,  marrëdhënia e tyre u bë kryefjala e mediave rozë dhe me ditë të tëra portalet shkruan për partneren seksi të Kastratit.

Dyshja u shfaqën në rrjet shumë të dashuruar, por pak kohë më pas edhe ndarja e tyre bëri bujë dhe ata fshinë çdo “gjurmë” që kishin me njëri-tjetrin.

Mirëpo, Angela “pa dashje” zbuloi “sekretin” e çiftit se ajo dhe Lirimi janë kthyer bashkë dhe kaluan disa ditë pushimi në Maldive.

Pas Angelës edhe Lirimi nuk nguron të publikojë foto romantike në Instagram. Së fundmi futbollisti e ka uruar partneren e tij për ditëlindje me një nga fotot e shkrepura gjatë pushimeve të tyre.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri”, shkruan ai.

209439229 3864880880308245 4739887020158586568 n

Më shumë

spot_img
spot_img