Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Futbollisti ‘ndëshkon’ reperin, Noizy bëhet lustraxhiu i Lorikut (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur Noizy është ‘detyruar’ të bëhet  lustraxhiu i futbollistit Lorik Cana. Dhe e gjitha kjo pasi Noizy humbi ndeshjen.

“E lash te fitoj sepse erdhi ne fushen time, dhe tradita eshte t’i rrespektojmë Mysafirët por me 13/Maj do e marr në koncertin e radhës në Tiranë dhe kemi 1 sfidë të vogël me në fushën time @lorikcana #RrespekteKapiten”, shkruan Noizy teksa ka publikuar dhe videon.

Nga përqafimi dhe shakatë e tyre duket se Lorik Cana dhe Noizy janë miq të mirë. 

 

Më shumë

spot_img