Futbollisti merr pasaportën diplomatike: Faleminderit

Publikuar tek: sport, më 18:11 26-06-2016 Futbollisti merr pasaportën diplomatike: Faleminderit

Ashtu siç edhe kishte premtuar kryeministri Edi Rama pas fitores ndaj Rumanisë, të gjithë lojtarët e kombëtares shqiptare të futbollit janë pajisur me pasaporta diplomatike.

Një ndër ta është edhe Ergys Kaçe, i cili tregon në Facebook-un e tij, pasaportën diplomatike dhe shkruan “Faleminderit”.

Screenasdasdasd_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01000189781189
array(1) { ["section"]=> string(58) "futbollisti-merr-pasaporten-diplomatike-faleminderit-44656" }